dobry fryzjer

W ostatnim czasie nanoplastia włosów jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w salonach fryzjerskich, co więcej goni tak bardzo popularny zabieg jakim jest keratynowe prostowanie włosów. Jeden i drugi zabieg ma na celu wyprostowanie włosów, jednak różnią się one przede wszystkim techniką jaką są wykonywane. Zabieg nanoplastii włosów oparty jest na nanotechnologii i wykonuje ją tylko dobry fryzjer. Efektem tego zabiegu są gładkie i wyprostowane włosy bez użycia substancji chemicznych. A zatem zabieg ten kierowany jest przede wszystkim do kobiet którym zależy na uzyskaniu efektu gładkich i wyprostowanych włosów przez długi czas.

Na czym polega nanoplastia włosów

Zabieg nanoplastii włosów jest zabiegiem polegającym na trwałym wyprostowaniu włosów z użyciem specjalistycznych preparatów oraz dobrej prostownicy. Pod wpływem wysokiej temperatury jaką uzyskujemy przy użyciu prostownicy wszystkie składniki które zawarte są w preparacie wnikają do wnętrza włosa, kształtując w ten sposób jego strukturę. Za sprawą tego zabiegu możemy wyprostować nawet najbardziej skręcone włosy nawet takie w stylu afro czyli bardzo kręcone i oporne na prostowanie.

Zabieg nanoplastii jest dość czasochłonny, zależy przede wszystkim od długości i gęstości naszych włosów. Jednak decydując się na wykonanie tego zabiegu przez salon fryzjerski musimy przeznaczyć na to kilka godzin. W pierwszej kolejności dobry fryzjer dokładnie myje włosy specjalistycznym oczyszczającym szamponem, następnie aplikuje specjalistyczny preparat i nakłada czepek. Kolejny krok to spłukanie preparatu wysuszenie włosów. Następnie bardzo ważną częścią zabiegu jest wyprostowanie włosów, a ostatni etap to umycie ich delikatnym szamponem. Zabieg jest kilkuetapowy stąd tez czasochłonny,  zazwyczaj trwa on od 4 do 6 godzin.  W efekcie końcowym włosy są wygładzone i proste, a efekty zabiegu utrzymuje się nawet przez pół roku. Zabieg ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem z uwagi na to, że preparaty stosowane do tego zabiegu nie zawierają chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *