zabiegi na ciało poznań

Masaże to pewnego rodzaju forma relaksu z której bardzo chętnie korzystamy. Jednak poza masażami tradycyjnymi czy też masażami relaksacyjnymi istnieją inne formy masażu jak np. masaż odchudzający bądź masaż liftingujący, a także dość popularne w ostatnim czasie, szczególnie wśród kobiet masaże twarzy.

Z masaży korzystamy najczęściej w salonach kosmetycznych, salonach odnowy biologicznej czy też w klinikach medycyny estetycznej. Bez względu na to z jakiego masażu korzystamy bardzo ważne jest to, czy został on wykonany przez osoby mające do tego odpowiednie kwalifikacje, źle przeprowadzony masaż może pozostawić po sobie skutki, które będziemy odczuwać bardzo długo. Do najpopularniejszych form masażu zaliczamy pasaż klasyczny, masaż relaksacyjny, a ostatnio także masaże liftingujące, Poznań to miasto w którym znajdziemy wiele profesjonalnych miejsc gdzie bez obaw możemy skorzystać z takiej formy relaksu.

Na czym polega masaż kobido

Zdecydowanie mnie popularnym masażem jest masaż kobido. Jednak kiedy sprawdzimy co to za masaż i na czym polega okazuje się, że jest to po prostu masaż twarzy. Masaż ten nie jest jednak klasycznym masażem twarzy. Polega on na dogłębnym masowaniu powierzchni skóry. Ma on za zadanie zrelaksować i odprężyć skórę naszej twarzy ale przede wszystkim także pobudzić skórę w celu uzyskania efektu liftingu. Zabieg ten jest masażem intensywnym, dzięki niemu skóra twarzy staje się mocniejsza, a dzięki kosmetykom stosowanym do masażu jest również bardziej odżywiona i ujędrniona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *