Femiflamax

Dostrzegasz jej pierwsze objawy. Zaczynasz gorzej spać, jesteś bardziej drażliwa, odczuwasz uderzenia gorąca. Zastanawiasz się „czy to już?”. Menopauza to naturalny proces zachodzący w organizmie każdej kobiety. Ustanie miesiączkowania to trudny czas, który przynosi wiele zmian zarówno fizycznych jak i psychicznych. Kojarzy się z nieprzyjemnymi objawami, ale czy jest szansa przechodzenie jej w łagodny sposób?

Z menopauzą na „Ty”

Zastanawiasz się co Cię czeka? Czytaj! Dowiedz się jak najwięcej na temat menopauzy. Jeśli zrozumiesz ten proces, łatwiej będzie Ci zaakceptować jego przebieg. Korzystaj ze sprawdzonych źródeł. Sprawdź badania naukowe, artykuły, które pomogą Ci zrozumieć ten proces zmiany.

Koniecznie zadbaj o profilaktykę. Skontaktuj się ze swoim lekarzem, który zaleci odpowiednią profilaktykę. Badania kontrolne to podstawa!

Bardzo ważne jest nastawienie. Staraj się zaakceptować ten czas zmiany i traktować menopauzę jako kolejny etap życia, a nie koniec młodości. Często wiek, w którym wystąpi u Ciebie ostatnia menstruacja uwarunkowany jest czynnikami genetycznymi
i rozwojowymi. Zawsze jednak warto dbać o siebie!  Pamiętaj, że zdrowy styl życia zawsze dobrze wpływa na nasze samopoczucie. Presja, nerwy, stres… To wszystko może przyspieszyć menopauzę. Stres sprawia, że spada estrogen i progesteron. To hormony, odpowiedzialne za prawidłowy przebieg miesięcznego cyklu u kobiet. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego jak ważny jest odpoczynek, dbanie o posiłki, długi sen czy wprowadzenie do swojej rutyny choćby małej aktywności np. w postaci spacerów.


„Menopauza może pojawić się już po 40 roku życia.

Jej przykre objawy mogą trwać od kilku do ponad dziesięciu lat.

Dolegliwości menopauzy odczuwa 70% kobiet.”

Twoja osiągnięta już dojrzałość emocjonalna i samoświadomość to idealne podstawy to budowania własnej ścieżki na nowo. Być może jeszcze bardziej ekscytującej…

menopauza femiflamax

W zgodzie z naturą

Zastanawiasz się w jaki sposób można zmniejszyć objawy towarzyszące okresowi menopauzy? Po pierwsze postaw na siebie. Zniweluj stresujące sytuacje, zadbaj o relacje z ludźmi, którzy dobrze wpływają na Twoje samopoczucie, znajdź swój sposób na zachowanie harmonii w swoim codziennym życiu.

Postaw na naturalne składniki, które wspomagają organizm w czasie menopauzy. Można zaliczyć do nich np. soję, ale ze względu na swoje właściwości alergizujące, nie zawsze może być stosowana. Wtedy warto zapoznać się z działaniem fitoestrogenów. To źródło koniczyny czerwonej, która poprzez znajdujące się w niej izoflawony redukuje dokuczliwe dolegliwości takie jak uderzenia gorąca czy problemy ze snem.

„Fitoestrogeny sojowe wymagają enzymów do hydrolizy. Soja jest rośliną alergizującą. NAJLEPSZA I NAJBARDZIEJ BEZPIECZNA JEST CZERWONA KONICZYNA.”

Fitoestrogeny pomagają również w walce z nadmierną nerwowością, problemach z koncentracją, suchością pochwy. Działają korzystnie na gospodarkę lipidową, mogą być stosowane w przypadku zakrzepicy naczyń żylnych i schorzeniach układu krążenia. Co ważne – nie zwiększają ryzyka raka piersi i endometrium. Znaleźć je można w wielu preparatach. Jednym z nich jest FEMIFLAMAX. To preparat ze zmikronizowanymi cząsteczkami. To właśnie mikronizacja jest czynnikiem wyróżniającym ten suplement spośród innych. Jest to proces, w którym składniki aktywne rozdrabniają się na mniejsze cząsteczki. Dzięki temu lepiej się rozpuszczają i wchłaniają. Dodatkowo proces mikronizacji ogranicza efekty uboczne oraz zmniejsza obciążenie organizmu. Wpływa na wysoką jakość i efektywność działania.

femiflamax (1)

FEMIFLAMAX zawiera aż 40mg ekstraktu z czerwonej koniczyny w 1 tabletce. W jego składzie znajdziemy również:

  • czarny pieprz – pomaga w kontroli masy ciała, zwiększa skuteczność innych składników,
  • witaminę B6 – przyczynia się do regulacji czynności hormonalnej
  • kwas foliowy – przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia
  • magnez – pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.
  • Ważnym wyróżniającym FEMIFLAMAX składnikiem jest zawarta w preparacie piperyna. Składnik ten zwiększa wchłanialność substancji aktywnych produktu.

Femiflamax to naturalna alternatywa, która pomaga zredukować objawy menopauzy. Preparat został przetestowany przez anonimowe czytelniczki serwisu www.menopauza.pl w okresie styczeń/luty 2017 r. Kobiety stosowały FEMIFLAMAX przez 1 miesiąc (1 opakowanie to 1-miesięczna kuracja).

  • u 93% pań nastąpiła redukcja uderzeń gorąca
  • 93% pań odczuło zmniejszenie zlewnych potów dzięki produktowi FEMIFLAMAX
  • 93% pań deklaruje chęć zakupu kolejnego opakowania FEMIFLAMAX
  • 93% uczestniczek testu uważa FEMIFLAMAX za wart swojej ceny

Łagodna menopauza? To możliwe! Zadbaj o swój komfort. Postaw na akceptację zmiany. Warto również wesprzeć się skutecznymi, naturalnymi preparatami.

By Kornel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *