botoks na włosy

Długie i gęste włosy to marzenie wielu kobiet. Niestety, czasem uzyskanie takiej fryzury jest niemożliwe. Wynikać może to ze struktury naturalnych włosów, a także nieodpowiednich zabiegów pielęgnacyjnych. Pomocny w tym przypadku okaże się odpowiedni salon fryzjerski, gwarantujące realizację sprawdzonych, nowoczesnych metod.

Warto w tym miejscu podkreślić, że przedłużanie włosów jest realizowane na wiele różnych sposobów. Niektóre z nich zapewniają przyzwoite efekty, inne zaś przynoszą więcej szkód, niż pożytku. Często prowadzą do ich uszkodzenia, a także efektu sztuczności. Żeby więc uniknąć przykrej niespodzianki, warto celować wyłącznie w sprawdzone usługi.

Jak bezpiecznie przedłużyć włosy?

 

Jednym z zalecanych zabiegów jest metoda kanapkowa, która nie dość, że jest bardzo skuteczna, to nie stanowi żadnego zagrożenia dla naturalnych włosów. Wręcz przeciwnie – stają się one dłuższe i bardzo gęste, dzięki czemu prezentują się znacznie lepiej. Co istotne, cały zabieg trwa stosunkowo krótko. Zazwyczaj potrzeba zaledwie 50-55 minut, aby uzyskać pożądany efekt, który utrzymuje się nawet przez rok!

Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą kanapkową zalecane jest osobom obawiającym się efektu sztuczności bądź różnego rodzaju skutków ubocznych, mogących doprowadzić do uszkodzenia naturalnych włosów.

Żeby zyskać gwarancję, że wszystko przebiegnie w sposób odpowiedni, należy zdecydować się na odpowiedni salon fryzjerski. Poznań jest na szczęście miastem, w którym takich salonów działa naprawdę sporo. Wystarczy więc dokładnie zapoznać się z ich ofertą i przeanalizować opinie publikowane przez inne klientki. Pozwoli to wybrać salon, który przeprowadzi skuteczny zabieg przedłużania oraz zagęszczania włosów. W ten sposób zyskasz zupełnie nową, niezwykle atrakcyjną fryzurę, którą będziesz mogła pochwalić się przed bliskimi.

Na koniec warto podkreślić, że metoda kanapkowa kierowana jest do kobiet, których włosy mają długość co najmniej 15 centymetrów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *