rehabilitacja Warszawa

Szybkość leczenia, a także skuteczność ma obecnie kluczowe znaczenie w medycynie. Niebagatelną rolę odgrywa wyposażenie punktów medycznych. To tu leczy się urazy, złamania i zwichnięcia z wykorzystaniem najnowszych metod operacyjnych, a także wykorzystując rehabilitację i fizjoterapię. To przychodnia i szpital w jednym, dzięki czemu możliwa jest wymiana stawu biodrowego lub leczenie kolana i nadgarstka.

Dla pacjenta ważne jest leczenie i rehabilitacja Warszawa

Opieka medyczna przede wszystkim zawsze powinna być kompleksowa. Co to oznacza w praktyce? Modelowe działanie w tym zakresie reprezentuje właśnie Centrum Medyczne Gamma w Warszawie. Tu pacjenci są zaopiekowani kompleksowo. Gwarantowana jest profesjonalna diagnostyka obrazowa, badania laboratoryjne, leczenie operacyjne, a także rehabilitacja. Warszawa jest szczególnie cenionym miejscem właśnie z uwagi na ten punkt zapewniający przyspieszone leczenie.

Jaki rodzaj rehabilitacji oferuje CM Gamma?

Podstawą realizowanej rehabilitacji i fizjoterapii jest naturalnie kadra. Tu pacjenci mogą liczyć na najlepszych fizjoterapeutów i rehabilitantów, co jest szczególnie ważne, gdy miejsce miała wymiana stawu biodrowego lub wykonana była artroskopia nadgarstka. W takiej sytuacji zaleca się terapię manualną lub kinezyterapię, czyli leczenie ruchem. Skuteczna jest także hydroterapia i zastosowanie pola magnetycznego lub ultradźwięków. Bardzo ważne jest także samodzielne ćwiczenie w domu zgodnie ze wskazówkami rehabilitantów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *