trener personalny

Chociaż wydawać by się mogło, że jesień i zima nie sprzyja aktywności fizycznej na świeżym powietrzu to trzeba zauważyć, że osoby czynnie uprawiające sport właśnie te pory roku lubią najbardziej. Pamiętajmy, że poranny jogging czy gimnastyka na dworze przy niższych temperaturach jest dla nas bardziej korzystna.

Przede wszystkim niższe temperatury pozwalają na lepsze dotlenienie organizmu. Co więcej, trenując nie męczymy się tak bardzo i nie przeszkadza nam żar lejący się z nieba. Kolejną zaletą jest wygoda, trzeba wiedzieć, że nadal mniej osób spacerujących czy ćwiczących spotkamy w pobliskim parku.

Ci, którzy jednak nie mogą się przekonać do treningu na zewnątrz pozostają kluby fitness i siłownie. Bez względu na to czy wybierzemy sport na świeżym powietrzu czy jednak ćwiczenia w budynku warto pamiętać, by te zawsze odbywały się profesjonalnie. Jeśli chcemy uprawiać fitness niech w tajniki tego rodzaju sportu wprowadzi nas wyszkolony trener, najlepiej taki, który ukończył kurs instruktora fitness.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *