klinika medycyny estetycznej londyn

Medycyna estetyczna ciesz się z roku na rok coraz większym powiedzeniem, a powiększanie, wypełnienie i modelowanie ust kwasem hialuronowym jest dziś jednym z najpopularniejszych zabiegów na jaki decydują się kobiety. Pełne, kształtne i odpowiednio napigmentowane usta to marzenie niejednej kobiety, dlatego też na ten bezinwazyjny zabieg decydują się coraz częściej i coraz chętniej. Usta powiększone kwasem hialuronowym stają się pełne, a odpowiednio wykonany zabieg sprawia że efekt powiększenia ust przynosi bardzo naturalny i proporcjonalny efekt. Usta powiększone kwasem hialuronowym dodają kobietom pewności siebie i co więcej powodują, że rysy twarzy stają się bardziej wyraźne, a cała twarz nabiera odpowiednich proporcji.

Zabieg powiększania ust

Z roku na rok bardzo popularna staje się medycyna estetyczna, londyn to miasto w którym znajdziemy wielu fachowców i specjalistów w tej dziedzinie. Decydując się na taki zabieg ważne jest, aby przeprowadził go fachowiec, któremu będziemy mogły zaufać.

Zabieg polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego za pomocą bardzo cienkiej igły, wymaga on precyzji i dokładności. Następnie kwas musi zostać bardzo dokładnie rozsmarowany  w taki sposób aby wypełnił on kontur ust,  zmniejszy to także prawdopodobieństwo powstania nieestetycznych grudek.  Po zabiegu może pojawić się delikatny obrzęk bądź też zasinienie. Efekt ten jest jednak chwilowy zazwyczaj może trwać maksymalnie dwa trzy dni. Warto jednak na zabieg umówić się w dni wolne od pracy aby nie czuć skremowania i dyskomfortu.

Jak długo widać efekt

Zazwyczaj efekt powiększonych ust widoczny jest przez 12 miesięcy, jednak wiele kobiet, które decydują się na kwas hialuronowy w londynie zgłaszają  na powtórny zabieg już po kliku miesiącach, chcąc aby ich usta wyglądały przez cały czas tak samo pięknie. Pełne, kształtne ustna o odpowiednim napigmenowaniu sprawiają że nasza twarz staje się bardziej wyrazista i promienna, a często także wygląda dużo młodziej.  Dla wielu kobiet medycyna estetyczna w londynie to nie tylko fanaberia i chęć posiadania pełniejszych ust, zabieg ten jest bardzo często stosowany głównie po to aby podkreślić kontur ust, który z czasem zanika bądź staje się mało wyraźny. W ostatnich latach bardzo popularne jest powiększanie ust, londyn może poszczycić się wieloma słynnymi klinkami z zakresu medycyny estetycznej, w których przeprowadzenie tego typu zabiegów z pewnością przyniesie oczekiwane efekty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *